O nas

Kim jesteśmy?

Niniejsza strona internetowa została stworzona przez spółkę Netcapital.nl, wyspecjalizowaną w zakresie porównywania produktów finansowych. Należą do niej popularne porównywarki w takich krajach, jak Belgia, Hiszpania i Holandia.

Nasza misja

Naszą misją jest umożliwianie przejrzystego i skutecznego porównywania produktów finansowych. Celem opracowania niniejszej strony internetowej było wsparcie użytkowników w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych w odniesieniu do produktów finansowych w oparciu o ich własne priorytety. Zawsze dostarczamy kompletny zestaw informacji bez narzucania własnych opinii.

Nasza wizja

Treści publikowane na niniejszej stronie internetowej są nieustannie poddawane ocenie. Dokładamy wszelkich starań, by wzbogacać publikowane przez nas treści i usprawniać nasze porównywarki. Nieustannie opracowujemy informacje o nowych produktach finansowych, które dodajemy do naszej strony.

Masz jakieś uwagi lub sugestie?

Chętnie poznamy Twoją opinię o naszej porównywarce. Powiadom nas o ewentualnych błędach lub treściach, które uważasz za nieodpowiednie. Niniejsza strona jest nieustannie aktualizowana o informacje zwrotne przesyłane przez użytkowników. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek uwag!

Szukasz możliwości reklamowych?

Niniejsza strona internetowa oferuje instytucjom finansowym możliwość wyświetlania produktów szerokiemu gronu odbiorców. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach reklamy? Skontaktuj się z nami!

Dane adresowe

Niniejsza strona została opracowana przez spółkę NetCapital.

Nazwa spółki: NetCapital BV
Ulica: Spacelab 49
Kod pocztowy: 3824 MR
Miasto: Amersfoort
Kraj: Holandia
Izba handlowa: 58369465
VAT: NL85300828B01
Numer telefonu: 0031-641815487
Numer faks: 0031-848316428
Adres e-mail: dirk.folkerts@netcapital.eu