Prywatny Makler to usługa dostępna w ofercie Deutsche Banku przeznaczona dla osób poszukujących spersonalizowanej opieki maklerskiej.

Zaletą oferty tego biura maklerskiego jest kompleksowość obsługi klienta, doświadczenie ekspertów oraz bezpieczeństwo, jakie zapewnia renomowana instytucja finansowa, która działa na polskim rynku już od ponad 20 lat.

Oferta:

Usługa Prywatny Makler skierowana jest do osób, którym zależy na spersonalizowanej opiece maklerskiej. Inwestorzy, dla których przeznaczona jest ta usługa, to klienci posiadający aktywa o wartości min. 200 tys. zł. Wszelkie inne opłaty ustalane są indywidualnie i zależą od wartości inwestycji.

Podstawową jej zaletą jest możliwość wyboru maklera, który będzie sprawował opiekę nad portfelem inwestycyjnym oraz na bieżąco informował o sytuacji inwestycyjnej. Za pośrednictwem tej usługi inwestor może również składać zlecenia do dyspozycji maklera, inaczej zwane DDM.

W takim przypadku – na podstawie dowolnych wskazówek przekazanych przez inwestora dotyczących zakupu lub sprzedaży, m.in. kupno po określonej cenie – makler podejmuje ostateczną decyzję dotyczącą sposobu realizacji, aby osiągnąć wyznaczony przez inwestora cel. Jest to duże udogodnienie dla osób, które oczekują konkretnych wyników finansowych.

Jak zacząć inwestować?

Aby skorzystać z indywidualnej opieki maklerskiej, wystarczy telefonicznie skontaktować się z Zespołem Usług Maklerskich w Biurze Maklerskim Deutsche Banku. Konieczne jest również posiadanie konta db Makler, które może założyć każdy klient banku za pośrednictwem internetu lub odwiedzając jeden z oddziałów Deutsche Banku.

Zalety:

  • Brak opłat związanych z otwarciem konta
  • Indywidualna opieka maklerska
  • Doświadczenie renomowanej instytucji finansowej
  • Możliwość składania zleceń do dyspozycji maklera

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa-
Kwota minimalnej inwestycji200,00 zł
Nabycie-
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Skorzystaj z indywidualnej opieki maklerskiej DB!