Fondsstad oferuje zarówno strategie inwestycyjne, jak i możliwość samodzielnego doboru funduszy inwestycyjnych. W obu przypadkach wymagany minimalny depozyt wynosi 10 000 €. Inwestycje są dostępne dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Strategie inwestycyjne

Fondsstad ma w swojej ofercie autorską strategię zarządzania funduszami inwestycyjnymi, w ramach której inwestorzy mogą realizować swoje inwestycje. Użytkownicy mogą wybrać spośród czterech strategii o różnych poziomach ryzyka i stopie zwrotu. Wśród nich dostępne są następujące strategie: defensywna, umiarkowana, dynamiczna i zrównoważona, o odpowiednio niskim, średnim i wysokim ryzyku oraz rocznych zwrotach wahających się od 2,93% do 16,55%. Szczegółowe informacje na temat każdej strategii można znaleźć na stronie internetowej Fondsstad. Eksperci Fondsstad współpracują z funduszami partnerskimi, co daje gwarancję niższych opłat, a te z kolei przekładają się na wyższą wydajność inwestycyjną dla inwestorów.

Fundusze inwestycyjne

Inwestorzy, którzy chcieliby nabyć fundusze inwestycyjne, mogą wybrać te najbardziej odpowiednie z wyczerpującej listy opracowanej przez ekspertów Fondsstad. Firma inwestycyjna oferuje listę funduszy partnerskich, w których inwestorzy mogą znaleźć obszerne informacje i analizę wyników. Jeśli masz już konto u jednego z partnerów Fondsstad, możesz użyć nowego konta do zarządzania wszystkimi kontami na jednej platformie.

Otwarcie konta i opłaty

Kliknięcie przycisku „Otwórz konto‟ na dole tej strony, przekieruje Cię do formularza, który należy wypełnić, aby skontaktować się z Fondsstad i otworzyć konto. Podczas tego procesu możesz zdecydować, który stopień ryzyka najbardziej Ci odpowiada. Przygotuj numer konta bankowego oraz serię i numer dowodu osobistego.

Jeśli zdecydujesz się na wsparcie w zarządzaniu inwestycjami, opłata za zarządzanie wynosi 1% rocznie. W przypadku samodzielnego zarządzanie inwestycją – 0,25%. Opłaty związane z funduszami wahają się od 0,35% do 1%. Jeżeli określony poziom wydajności zostanie przekroczony, pobierana jest opłata w wysokości 10%.

Zalety:

  • Gotowe strategie inwestycyjne lub samodzielnie zarządzane fundusze inwestycyjne
  • Różne poziomy ryzyka odpowiadające wszystkim rodzajom inwestorów
  • Uzyskaj zwrot do 16,55% (strategia dynamiczna)
  • Wielokrotna możliwość przewalutowania

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa1,00 %
Umorzenie0,00 %
Nabycie0,00 %

» Odwiedź stronę


> Otwórz konto Fondsstad!