Konto funduszowe to specjalistyczny fundusz inwestycyjny otwarty dostępny w ofercie banku ING, który zajmuje 5. miejsce na liście banków Polskich o największej wartości aktywów.

Ta propozycja skierowana jest zarówno do osób, które dopiero zaczynają inwestować w fundusze, jak i tych bardziej doświadczonych, które szukają większych zysków.

Aktywa lokowane są w tytuły uczestnictwa innych funduszy inwestycyjnych, a eksperci ING dobierają do dostępnych pakietów te najlepsze, sugerując się poziomem ryzyka, i na bieżąco dostosowują ofertę do zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Dodatkowym atutem jest dostęp do platformy internetowej, dzięki której inwestorzy mogą obserwować wartość pakietu.

Oferta:

W ramach konta funduszowego SFIO ING Bank Śląski oferuje trzy pakiety, które skierowane są do różnych grup inwestorów. Pakiet Ostrożny to najbezpieczniejszy z dostępnych pakietów – pozwala osiągnąć wyższe niż na lokacie zyski oraz charakteryzuje się niewielkim ryzykiem w porównaniu do pozostałych.

Obejmuje wyłącznie fundusze obligacji i rynku pieniężnego. W ofercie inwestycyjnej ING dostępne są również dwa pakiety skierowane do bardziej zaawansowanych inwestorów: Pakiet Umiarkowany oraz Pakiet Dynamiczny. Oba pozwalają osiągnąć większe zyski niż w pakiecie standardowym, przy odpowiednio wyższym ryzyku finansowym.W ich skład wchodzą zarówno fundusze obligacji i rynku pieniężnego, jak i fundusze akcyjne.

Jak zacząć inwestować?

Inwestowanie w fundusze za pośrednictwem ING Bank Śląski można rozpocząć już od niewielkich kwot: minimalna wpłata to 100 zł. Konto funduszowe SFIO może otworzyć każdy, kto w banku ING Bank Śląski jest posiadaczem konta osobistego lub oszczędnościowego. Wszelkich formalności można dopełnić przez internet, za pośrednictwem bankowości internetowej lub odwiedzając jeden z oddziałów banku.

Zalety:

  • Brak opłat związanych z otwarciem konta 
  • Trzy pakiety do wyboru o różnym stopniu ryzyka
  • Możliwość obserwowania pakietu w bankowości internetowej

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,80 % - 2,65 %
Nabycie-
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Otwórz Konto Funduszowe SFIO w ING Bank Śląski!