mBank, który jest obecny na polskim rynku już od 1986 r., to lider bankowości internetowej.

Oferta funduszy inwestycyjnych w mBanku obejmuje trzy strategie inwestycyjne, które spełnią oczekiwania różnych grup inwestorów.

Osoby, które dopiero zamierzają rozpocząć inwestowanie w fundusze inwestycyjne, na pewno docenią przejrzystość oraz elastyczność oferty przygotowanej przez doświadczonych ekspertów.

Każdy inwestor zyskuje dostęp do Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych, czyli bezpłatnej platformy inwestycyjnej, która umożliwia zakup i sprzedaż funduszy oraz zarządzanie inwestycjami przez internet.

Co miesiąc każdy inwestor otrzymuje raport z podsumowaniem informacji dotyczących wybranego funduszu mBanku.

Oferta:

Fundusze Dobrze Lokujące obejmują trzy kategorie, które odzwierciedlają różne style inwestycyjne. mFundusz dla każdego to oferta, która charakteryzuje się niskim ryzykiem inwestycyjnym, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób bez dużego doświadczenia inwestycyjnego.

Pozostałe kategorie to mFundusz dla aktywnych oraz mFundusz dla odważnych – obie opcje pozwolą osiągnąć większy zwrot z inwestycji, jednak inwestorzy muszą liczyć się też z większym ryzykiem inwestycyjnym.

Minimalna kwota początkowa wynosi 1000 zł. Oferta mBanku obejmuje również możliwość połączenia wysokoprocentowej lokaty z ofertą mFunduszy Dobrze Lokujących. Minimalna kwota inwestycji w tym przypadku to 4000 zł.

Jak zacząć inwestować?

Aby inwestować w mFundusze, konieczne jest założenie konta na platformie SFI.

To podstawowe narzędzie umożliwiające zarządzanie inwestycjami, choć zakup funduszy jest również możliwy za pośrednictwem telefonu lub podczas wizyty w jednym z oddziałów banku.

Zalety:

  • Nieograniczone wpłaty i wypłaty zainwestowanych środków
  • Zarządzanie inwestycjami za pośrednictwem platformy internetowej
  • Trzy dogodne strategie inwestycyjne

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,70 % - 1,90 %
Kwota minimalnej inwestycji1.000,00 zł
Nabycie-
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Skorzystaj z oferty mFunduszy Dobrze Lokujących!