Millennium TFI to firma o zasięgu globalnym, która zarządza funduszami inwestycyjnymi na polskim rynku już od 2001 r.

Oferta inwestycyjna Millennium skierowana jest zarówno do kontrahentów uprawnionych oraz klientów profesjonalnych, jak i klientów detalicznych, w tym osób stawiających pierwsze kroki na rynku funduszy inwestycyjnych.

Ci ostatni z pewnością docenią łatwość dokonywania zakupu funduszy za pośrednictwem platformy Millenet oraz niską kwotę początkową wymaganą do zrobienia pierwszego inwestycyjnego kroku.

Wszystkie fundusze inwestycyjne oferowane w ramach Millennium TFI dobierane są przez zespół doświadczonych ekspertów, co gwarantuje zróżnicowany poziom zysku i ryzyka inwestycyjnego.

W ofercie znajdziemy również nagrodzony przez portal Analizy Online subfundusz FIO Dynamicznych Spółek, który w 2016 r. został uznany za najlepszy w swojej kategorii.

To nie koniec zalet. Przydatna porównywarka na stronie internetowej pomoże podjąć decyzję, który z dostępnych funduszy jest najbardziej odpowiedni dla ostrożnych inwestorów, a który – dla tych bardziej odważnych.

Oferta:

Inwestorzy zainteresowani ofertą Millennium TFI mają do dyspozycji aż 12 różnych rozwiązań inwestycyjnych oraz dwa rodzaje jednostek uczestnictwa.

Jednostka uczestnictwa typu A gwarantuje opłatę manipulacyjną niższą o połowę, jeżeli zlecenie zostanie wykonane za pośrednictwem platformy Millenet.

Natomiast wybierając jednostkę uczestnictwa typu B, opłata manipulacyjna przestanie być naliczana już po dwóch latach.

Jak zacząć inwestować?

Klienci banku Millennium, którzy korzystają już z platformy bankowości internetowej Millenet, mogą za jej pośrednictwem dopełnić wszelkich formalności: od podpisania niezbędnych dokumentów po zakup funduszy.

Pozostali inwestorzy mogą skorzystać z oferty Millennium TFI, odwiedzając jeden z oddziałów banku lub kontaktując się z bankiem telefonicznie.

Zalety:

  • Niska kwota początkowa wymagana do rozpoczęcia inwestycji
  • 12 różnych rozwiązań inwestycyjnych oraz 2 kategorie jednostek uczestnictwa
  • Zakup funduszy za pośrednictwem bankowości internetowej

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,60 % - 4,00 %
Kwota minimalnej inwestycji500,00 zł
Nabycie- - 1,5 %
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Inwestuj z Millennium TFI i ciesz się zyskiem!