Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych NN Investment Partners to firma, która na polskim rynku finansowym jest obecna już od ponad 20 lat, a na świecie obsługuje ponad 15 mln klientów.

Jej działalność skupia się na tworzeniu funduszy oraz portfeli inwestycyjnych, dzięki czemu oferuje szeroki zakres produktów inwestycyjnych.

Dużym udogodnieniem dla klientów inwestujących z NN Partners jest możliwość zarządzania funduszami za pośrednictwem prostej w obsłudze platformy internetowej NNTFI24. Co więcej, nabycie, zmiana czy konwersja funduszy przez internet nie wiąże się z żadną opłatą prowizyjną.

Warto dodać, że witryna internetowa firmy to zbiór wielu przydatnych wskazówek oraz materiałów, które wyjaśniają, jak i w co inwestować, na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji oraz na jakie zwroty z inwestycji można liczyć, decydując się na którąś z przedstawionych opcji inwestycyjnych.

Oferta:

 NN Investment Partners oferuje pięć kategorii funduszy: fundusze akcji, obligacji, gotówkowe, mieszane i cyklu życia, a każda z tych kategorii obejmuje zróżnicowaną ofertę subfunduszy, umożliwiając stworzenie zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego.

Dostępny jest również szeroki wybór funduszy parasolowych, które umożliwiają przenoszenie kapitału pomiędzy subfunduszami. W przypadku tej opcji inwestycyjnej nie obowiązuje podatek od zysków kapitałowych.

Jak zacząć inwestować?

Aby zacząć inwestować za pośrednictwem NN Investment Partners, wystarczy zarejestrować się na platformie NNTFI24.

Po dopełnieniu wszelkich formalności i wykonaniu pierwszego przelewu na konto wybranego subfunduszu klienci uzyskują dostęp do wszystkich funkcji serwisu transakcyjnego.

Zalety:

  • Brak opłat przy transakcjach za pośrednictwem platformy internetowej
  • Dostęp do zbioru przydatnych informacji i materiałów związanych ze światem inwestycji
  • Niska kwota początkowa wymagana do rozpoczęcia inwestycji

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa1,50 % - 3,50 %
Nabycie-
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Poznaj ofertę NN Investment Partners i inwestuj w najlepsze fundusze!