Portfele akcyjne SaxoSelect pozwalają w prosty i wygodny sposób inwestować w portfel papierów wartościowych o globalnym zasięgu, który obejmuje 30 starannie dobranych akcji.

Produkt ten został zbudowany w oparciu o raporty wybranych doradców oraz niezależnych firm analitycznych.

Dzięki współpracy Saxo Bank oraz Morningstar Investment Management Europe Ltd., które połączyły siły, powstał portfel akcyjny Saxo Morningstar MOAT® skierowany głównie do osób zainteresowanych średnio- i długoterminowymi inwestycjami. Aby zainwestować, wymagane jest posiadanie rachunku w Saxo Bank, a minimalna wartość inwestycji wynosi 30 000 euro.

Saxo Bank zadbał również o konkurencyjne stawki – roczna opłata usługowa wynosi 0,75% (z VAT), prowizja pobierana od każdej transakcji – 0,06% (minimum 2 euro), a prowizja związana z przewalutowaniem dla pozycji w walutach innych niż euro wynosi 0,2%.

Portfel Morningstar MOAT® to zdywersyfikowana forma inwestycji, która – dzięki bogatej ofercie akcji – zapewnia możliwość rozłożenia ryzyka na różne sektory oraz rynki. Co więcej, wszystkie transakcje mogą być monitorowane za pośrednictwem wygodnej platformy SaxoTraderGO.

W co inwestować?

Portfele akcyjne SaxoSelect gwarantują dostęp do 30 akcji o wysokiej jakości i dużej wartości, które charakteryzują się silną przewagą konkurencyjną.

Zalety:

  • Dywersyfikacja inwestycji
  • Wejście i wyjście bez opłat oraz niskie prowizje
  • Portfel akcyjny zarządzany przez dwóch liderów branży finansowej: Saxo Bank oraz Morningstar Investment Management Europe Ltd

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,75 %
Zlecenie 10 000 zł2,00 zł
Zlecenie 2000 zł2,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zainwestuj w portfele akcyjne SaxoSelect!