PKO Bank Polski to krajowy lider bankowości oraz jeden z najstarszych banków w Polsce.

Jedną ze spółek należącą do grupy kapitałowej PKO jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PKO TFI, które funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 20 lat.

Spółka na co dzień zarządza kapitałem prawie 500 tys. klientów i stale rozszerza swoją ofertę inwestycyjną. Rozbudowana sieć placówek na terenie całej Polski jest dodatkowym atutem.

Oferta:

Oferta PKO TFI obejmuje szeroką gamę portfeli inwestycyjnych, które dostosowane są do różnych oczekiwań klientów.

Do wyboru jest pięć różnych subfunduszy zróżnicowanych pod względem oczekiwanego poziomu zysku oraz potencjalnych strat.

Te gotowe rozwiązania to doskonały wybór dla osób bez dużego doświadczenia inwestycyjnego, które chcą skorzystać z wiedzy ekspertów oraz generować zyski, inwestując zarówno w krajowy, jak i w globalny rynek kapitałowy.

Za pośrednictwem PKO TFI można również skorzystać z programu inwestycyjnego Akcjomat II, który zapewni bardziej korzystną relację zysk-ryzyko. Program ten umożliwia zakup jednostek uczestnictwa w jednym z czterech wybranych subfunduszy, np. Subfunduszu PKO Szafirowym lub Subfunduszu PKO Rubinowym.

Jak zacząć inwestować?

Aby rozpocząć inwestowanie z PKO TFI, wystarczy wypełnić wniosek online i wykonać pierwszy przelew na wybrany subfundusz. Każdy klient uzyskuje dostęp do serwisu transakcyjnego PKO TFI, za pomocą którego może składać zlecenia oraz zarządzać inwestycją.

Zalety: 

  • Dostęp do szerokiej oferty portfeli oraz programów inwestycyjnych
  • Doświadczenie i wiedza ekspertów lidera polskiej bankowości
  • Zakup funduszy oraz możliwość zarządzania inwestycją za pośrednictwem serwisu transakcyjnego

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa3,00 % - 4,50 %
Kwota minimalnej inwestycji100,00 zł
Nabycie- - 2,50 %
Umorzenie-

» Odwiedź stronę


> Poznaj ofertę PKO TFI i wybierz jedną z atrakcyjnych możliwości inwestycyjnych!