SaxoSelect to przystępna oferta inwestycyjna skierowana zarówno do osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie inwestycji, jak i doświadczonych inwestorów poszukujących rozwiązań długoterminowych.

Saxo Bank oferuje trzy różne portfele inwestycyjne, które różnią się stopniem ryzyka i tym samym spełniają różnorodne oczekiwania potencjalnych inwestorów: portfel konserwatywny charakteryzujący się ostrożnym podejściem do inwestycji, portfel zrównoważony o nieco bardziej umiarkowanym podejściu do ryzyka inwestycyjnego oraz portfel agresywny przeznaczony dla odważnych inwestorów poszukujących większych zwrotów z inwestycji.

Minimalna kwota umożliwiająca zainwestowanie za pośrednictwem któregoś z portfeli SaxoSelect to 10 000 euro. Saxo Bank nie pobiera prowizji związanych z wejściem, wyjściem oraz depozytem, a roczna opłata wynosi 0,9%.

Oferta obejmuje dostęp do wielu klas aktywów oraz wsparcie, które zapewniają dwie renomowane instytucje finansowe – Saxo Bank oraz BlackRock, który jest liderem w zarządzaniu aktywami – a to sprawia, że jest to atrakcyjna pozycja na rynku inwestycyjnym.

W co inwestować?

Za pośrednictwem portfeli inwestycyjnych SaxoSelect klienci zyskują dostęp do różnego rodzaju aktywów, m.in akcji, obligacji oraz funduszy ETF.

Zalety:

  •  Trzy zbilansowane portfele inwestycyjne o różnym stopniu ryzyka
  • Obrót wieloma rodzajami aktywów
  • Wejście, wyjście oraz depozyt bez opłat

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,90 %
Zlecenie 10 000 zł0,00 zł
Zlecenie 2000 zł0,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować w zbilansowane portfele SaxoSelect!