Konto maklerskie DB prowadzone przez biuro Deutsche Bank to świetny wybór zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z giełdą papierów wartościowych, jak i tych bardziej doświadczonych inwestorów.

Oferta obejmuje dostęp do stabilnej i intuicyjnej platformy transakcyjnej ePromak Plus, która została doceniona w rankingach jako niezwykle użyteczne narzędzie dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie inwestycji. 

Co więcej, każdy właściciel konta DB zyskuje dostęp do bezpłatnych notowań giełdowych w czasie rzeczywistym oraz obszernych materiałów analitycznych bazujących na wiedzy ekspertów Deutsche Bank z całego świata.

Zlecenia można składać na trzy sposoby: przez internet – za pośrednictwem platformy db Makler, telefonicznie lub faksem, a przelewy pomiędzy rachunkiem maklerskim a kontem osobistym w Deutsche Banku wykonywane są w czasie rzeczywistym.

Oferta:

Prowadzenie rachunku maklerskiego db nie wiąże się z żadnymi opłatami, a system prowizyjny w przypadku inwestowania w akcje polskie jest niezwykle atrakcyjny.

W takim przypadku prowizja wynosi 0,19% dla zleceń składanych za pośrednictwem internetu (minimalna prowizja 1,90 zł).

Jak otworzyć rachunek?

Aby otworzyć konto maklerskie DB, konieczne jest posiadanie konta osobistego w Deutsche Banku.

Taki rachunek można otworzyć na dwa sposoby: w dowolnym oddziale banku lub przez internet, wypełniając elektroniczny formularz, a następnie podpisując dokumenty dostarczone przez kuriera i telefonicznie finalizując aktywację po otrzymaniu danych do logowania.

W co inwestować?

Konto maklerskie DB umożliwia inwestowanie w szeroką gamę instrumentów finansowych na rynku polskim, np. akcje, obligacje Skarbu Państwa oraz korporacyjne, kontrakty terminowe, opcje, a także na rynku pierwotnym, m.in. w oferty publiczne.

Zalety:

  • Brak opłat związanych z prowadzeniem konta
  • Atrakcyjny system prowizyjny w przypadku akcji polskich
  • Dostęp do stabilnej platformy transakcyjnej ePromak Plus
  • Natychmiastowe przelewy w ramach rachunków Deutsche Bank

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł3,80 zł
Zlecenie 10 000 zł19,00 zł

» Odwiedź stronę


> Inwestuj przez internet z rachunkiem maklerskim DB!