Degiro to wielokrotnie nagradzany, internetowy dom maklerski z siedzibą w Holandii, który umożliwia inwestowanie na ponad 50 światowych giełdach.

Innowacyjna platforma inwestycyjna – dostępna zarówno za pośrednictwem przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych – pozwala na monitorowanie portfela, ofert, a także informacji na temat możliwości inwestycyjnych z wykorzystaniem ponad 2 milionów produktów.

To niezwykle elastyczna alternatywa dla tradycyjnych biur maklerskich, która spełni oczekiwania wszystkich typów inwestorów, od osób dopiero rozpoczynających swoją inwestycyjną przygodę, po bardziej zaawansowanych inwestorów.

Dzięki innowacyjnej strukturze prowizji Degiro może zaoferować opłaty znacznie korzystniejsze od konkurentów.

Oferta:

Otwarcie konta Degiro jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi opłatami w postaci minimalnego depozytu czy opłaty za prowadzenie rachunku.

Po rejestracji każdy klient Degiro uzyskuje dostęp do ponad 50 światowych giełd – nie tylko europejskich, ale również do tych, spoza naszego kontynentu, np. w Australii, Nowym Jorku czy Hongkongu. Co więcej, pula ponad 2 milionów dostępnych produktów daje ogromne możliwości inwestycyjne.

Konkurencyjna oferta Degiro opiera się na atrakcyjnej strukturze prowizyjnej. 

Jak otworzyć rachunek?

Konto online umożliwiające inwestowanie można otworzyć za pośrednictwem strony internetowej Degiro, a rejestracja nie powinna zająć dłużej niż 10 minut.

W co inwestować?

Konto Degiro umożliwia inwestowanie w akcje, kontrakty terminowe, obligacje, opcje oraz kontrakty na różnice kursowe.

Zalety:

  • Brak opłat związanych z prowadzeniem konta
  • Brak wymaganego depozytu minimalnego
  • Dostęp do innowacyjnej platformy transakcyjnej
  • Dostęp do ponad 50 światowych giełd
  • Konkurencyjna struktura prowizji
  • Aplikacja na urządzenia mobilne

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł1,00 zł
Zlecenie 10 000 zł1,00 zł

» Odwiedź stronę


> Otwórz bezpłatne konto Degiro!