Rachunek maklerski eMakler w mBanku to produkt, który – w połączeniu z rachunkiem bieżącym – zapewnia ogromną elastyczność w wykonywaniu transakcji i możliwość swobodnego przelewania środków pomiędzy kontami.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na ten produkt, mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji służącej do obserwacji notowań i wykresów giełdowych mStatica.

Za jej pośrednictwem możliwe jest również składanie zleceń. Co więcej, oferta eMakler gwarantuje dostęp do serwisu informacyjnego Domu Maklerskiego mBanku oraz aplikacji mobilnej eMakler mobilny.

Usługa eMakler to elastyczny sposób inwestowania na giełdzie, o każdej porze i bez względu na miejsce.

Oferta:

Prowadzenie konta eMakler jest całkowicie bezpłatne, a jego aktywacja nie wiąże się z żadnymi opłatami. Aby skorzystać z tej usługi, konieczne jest posiadanie rachunku bankowego w mBanku.

Opłaty dotyczą wyłącznie składania zleceń na instrumenty finansowe, a w przypadku inwestowania w akcje polskie prowizja wynosi 0,39% lub 0,19% w przypadku obligacji.

Jak otworzyć rachunek?

Usługę eMakler można aktywować na kilka różnych sposobów, np. za pośrednictwem internetu, w oddziale mBanku lub przez telefon.

W co inwestować?

Konto eMakler gwarantuje dostęp do szerokiego spektrum produktów finansowych, m.in. akcji, obligacji, ofert publicznych oraz kontraktów terminowych.

Zalety: 

  • Bezpłatne prowadzenie konta maklerskiego
  • Integracja z rachunkiem bankowym mBank
  • Dostęp do analiz, notowań oraz wykresów giełdowych
  • Możliwość zarządzania kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł7,80 zł
Zlecenie 10 000 zł39,00 zł

» Odwiedź stronę


> Aktywuj usługę eMakler!