Spółka Exante powstała w 2011 roku i od początku swojej działalności skupia się na oferowaniu wygodnych rozwiązań finansowych zarówno klientom detalicznym, jak i korporacyjnym.

Taki model działalności umożliwiają licencje MFSA oraz CYSEC, wydane przez dwa organy europejskie. W sercu działalności Exante znajduje się innowacyjna platforma umożliwiającą dostęp do ponad 50 rynków inwestycyjnych w USA, Unii Europejskiej, Azji oraz dynamicznych narzędzi transakcyjnych, rozbudowanej infrastruktury IT i ponad 300 tys. instrumentów finansowych.

Dzięki sieci ponad 750 serwerów wszystkie transakcje przeprowadzane są w sposób bezpieczny i szybki. Dostęp do instrumentów finansowych jest możliwy z jednego konta wielowalutowego, dzięki czemu możliwe jest uniknięcie opłat związanych z przewalutowaniem.

Minimalny wymagany depozyt dla klienta indywidualnego to 10 000 euro, a dla klienta korporacyjnego – 50 000 euro. Każdy inwestor, który założy konto Exante, zostanie objęty opieką dedykowanego menedżera, a także zyska dostęp do 24-godzinnego wsparcia technicznego dostępnego przez 7 dni w tygodniu.

Jak otworzyć rachunek?

Otwarcie rachunku handlowego Exante jest niezwykle proste – wystarczy kilka kroków. Na początek należy zarejestrować się na stronie Exante. Następnie na adres mailowy przesłane zostaną kolejne instrukcje.

Po pomyślnym zweryfikowaniu tożsamości oraz wpłaceniu minimalnego depozytu, możemy inwestować – zarówno za pośrednictwem aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne, jak i za pośrednictwem strony internetowej.

Dla osób, które chciałyby sprawdzić funkcjonowanie platformy Exante, możliwe jest założenie konta testowego bez konieczności wpłaty depozytu.

W co inwestować?

Oferta inwestycyjna Exante obejmuje giełdy i fundusze ETF, waluty, metale, transakcje terminowe, opcje, fundusze oraz obligacje.

Zalety:

  • Innowacyjna platforma inwestycyjna
  • Dostęp do ponad 50 rynków oraz 300 tys. instrumentów finansowych
  • Wsparcie dedykowanego menedżera

Caratteristiche


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł8,00 zł
Zlecenie 10 000 zł40,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować z Exante!