Konto maklerskie elastyczne to podstawowy i najczęściej wybierany produkt z oferty inwestycyjnej ING Banku Śląskiego, który może się poszczycić największą liczbą otwartych kont maklerskich w 2017 r.

Konto elastyczne świetnie sprawdzi się w przypadku nieregularnych inwestycji, a możliwość zarządzania za pośrednictwem platformy Moje ING lub aplikacji ING Makler Mobile pozwala kupować i sprzedawać akcje bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny dostęp do notowań w czasie rzeczywistym oraz wsparcie edukacyjne w postaci materiałów wideo, w których doświadczeni eksperci wyjaśniają zagadnienia związane z inwestowaniem.

Konto maklerskie elastyczne to atrakcyjna oferta dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę w świecie inwestycji.

Oferta:

Prowadzenie oraz otwarcie konta maklerskiego jest całkowicie bezpłatne. W tej podstawowej wersji rachunku maklerskiego klienci mogą liczyć na atrakcyjne prowizje.

Na przykład prowizja w przypadku inwestowania w akcje polskie za pośrednictwem internetu wynosi 0,30%.

Jak otworzyć rachunek?

Klienci ING Banku Śląskiego mogą otworzyć konto maklerskie za pośrednictwem bankowości internetowej, a potencjalni inwestorzy, którzy nie posiadają rachunku bieżącego ING, mogą dopełnić wszelkich formalności w jednym z oddziałów banku.

W co inwestować?

Konto elastyczne od ING Bank Śląskiego daje możliwość inwestowania w szeroką gamę instrumentów finansowych, m.in. w akcje, obligacje, kontrakty terminowe i opcje.

Zalety: 

  • Brak opłat związanych z otwarciem i prowadzeniem konta
  • Możliwość zarządzania inwestycjami online
  • Bezpłatne materiały informacyjne oraz szkoleniowe
  • Konkurencyjne prowizje

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł6,00 zł
Zlecenie 10 000 zł30,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować z elastycznym kontem maklerskim ING!