LYNX to internetowych broker, który na rynku europejskim obecny jest już od ponad 10 lat. Po ogromnym sukcesie w swojej rodzimej Holandii zdołał podbić serca inwestorów w aż ośmiu kolejnych krajach, a obecnie może poszczycić się liczbą 50 tys. aktywnych kont. Od początku swojej działalności to internetowe biuro maklerskie zdobyło tytuł najlepszego brokera aż 14 razy. 

Oferta LYNX skierowana jest zarówno do osób rozpoczynających swoją inwestycyjną przygodę, jak i bardziej doświadczonych i aktywnych inwestorów. Ta pierwsza grupa może liczyć na ogromne wsparcie na początku swojej inwestycyjnej drogi.

Każdy, kto zdecyduje się założyć konto, zyskuje dostęp do bogatej oferty bezpłatnych webinarów, których celem jest pogłębienie wiedzy inwestorów na temat platformy transakcyjnej, strategii inwestycyjnych oraz instrumentów pochodnych.

Dodatkową zaletą konta LYNX jest możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi klienta w języku polskim. Co więcej, przejrzysta platforma handlowa LYNX Trading lub LYNX Basic, aplikacja na urządzenia mobilne oraz inne narzędzia inwestycyjne, które pozwalają zmaksymalizować zyski, umożliwiają profesjonalne inwestowanie bez względu na miejsce.

Oferta:

Założenie oraz prowadzenie rachunku brokerskiego w LYNX nie wiąże się z żadnymi opłatami. Jednak aby otworzyć rachunek gotówkowy, należy mieć ukończone 18 lat oraz wpłacić minimalny depozyt w wysokości 15 000 zł. Rachunek marżowy mogą natomiast otworzyć osoby, które ukończyły 21 lat i wpłaciły minimum 2000 dol.

Ponadto każdy klient może liczyć na niskie opłaty transakcyjne, np. opłata związana z handlem amerykańskimi akcjami zaczyna się już od 5 dol.

Jak otworzyć rachunek?

Konto brokerskie LYNX można otworzyć na dwa sposoby: wypełniając internetowy formularz dostępny na stronie internetowej brokera lub pobierając pakiet informacyjny wraz z formularzem, który po wypełnieniu należy przesłać za pośrednictwem maila do biura LYNX. W obu przypadkach wymagane jest przedstawienie dowodu potwierdzającego miejsce zamieszkania. Ponadto w pierwszym przypadku wymagany jest skan dwóch dokumentów tożsamości, w drugim zaś – tylko jeden.

W co inwestować?

Za pośrednictwem konta brokerskiego LYNX klienci zyskują dostęp do wielu różnorodnych instrumentów finansowych na ponad 100 rynkach na świecie, np. akcji, opcji, futures, forex, ETF-ów, kontraktów CFD, obligacji i innych.

Zalety:

  • Bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Dostęp do ponad 100 rynków na świecie
  • Niskie opłaty transakcyjne
  • Możliwość inwestowania za pośrednictwem komputera i urządzeń mobilnych

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł15,00 zł (opłata minimalna)
Zlecenie 10 000 zł15,00 zł (opłata minimalna)

» Odwiedź stronę


> Załóż rachunek brokerski w LYNX!