Rachunek brokerski Alior Bank to oferta skierowana zarówno do osób poszukujących prostego sposobu na rozpoczęcie przygody z produktami inwestycyjnymi, np. dla tych, którzy nie ukończyli 26. roku życia, jak i tych bardziej doświadczonych inwestorów, którzy chcieliby przenieść istniejący rachunek do Biura Maklerskiego Alior Banku.

W tym przypadku Alior Bank zapewnia zwrot kosztów związanych z prowizjami transakcyjnymi oraz gwarancję stawek wynegocjowanych u poprzedniego brokera.

Wszyscy, którzy zdecydują się otworzyć rachunek, uzyskają dostęp do nowoczesnych aplikacji – Notowania Online 3, Notowania 4 PRO i Pulpit Inwestora – które ułatwią podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Co więcej, oferta Biura Maklerskiego Alior Banku obejmuje szeroki wachlarz dodatkowych produktów, a ich dostępność zależy od wartości inwestycji, m.in. doradztwo inwestycyjne, brokerską linię kredytową, indywidualną opiekę maklerską czy możliwość odroczenia terminu płatności.

Oferta:

Założenie oraz prowadzenie podstawowego rachunku brokerskiego nie wiąże się z żadnymi opłatami, jednak w ofercie tego brokera jest kilka wariantów konta inwestycyjnego dla bardziej zaawansowanych i aktywnych inwestorów – w tym przypadku mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Biuro Maklerskie Alior Banku oferuje atrakcyjne prowizje dla zleceń składanych przez internet, np. opłata związana z obrotem akcjami wynosi 0,29 %. Wszystkie przelewy środków pieniężnych w ramach Alior Bank S.A. są bezpłatne.

Jak otworzyć rachunek?

Klienci Alior Banku mogą otworzyć rachunek brokerski za pośrednictwem bankowości internetowej, a pozostali zainteresowani ofertą tego biura maklerskiego mogą podpisać umowę, odwiedzając jeden z prawie 300 oddziałów brokera.

W co inwestować?

Rachunek brokerski w Alior Banku umożliwia inwestowanie w wiele różnorodnych instrumentów finansowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – zarówno na rynku regulowanym, jak i w alternatywnym systemie obrotu NewConnect.

Zalety:

  • Bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku brokerskiego
  • Dostęp do całodobowej infolinii od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do raportów analitycznych przygotowanych przez ekspertów
  • Możliwość obserwacji notowań online

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł7,60 zł
Zlecenie 10 000 zł37,50 zł

» Odwiedź stronę


> Załóż rachunek brokerski w Alior Banku!