Rachunek inwestycyjny w Centralnym Domu Maklerskim Pekao pozwala w szybki i prosty sposób rozpocząć inwestycyjną przygodę.

W 2015 roku produkt ten został uznany za najlepszy w swojej kategorii przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w Ogólnopolskim Badaniu Inwestorów.

W ramach rachunku klienci uzyskują dostęp do codziennych analiz i raportów, a także do usługi CDM24, która umożliwia korzystanie z serwisów transakcyjnych za pośrednictwem internetu, urządzenia mobilnego oraz telefonu.

CDM24 to również aktualne notowania giełdowe dostarczane w czasie rzeczywistym oraz możliwość składania szybkich zleceń na kupno lub sprzedaż instrumentów finansowych.

Oferta:

Oferta obejmuje brak opłat za prowadzenie konta do końca 2018 roku dla nowych klientów, którzy zdecydują się na otwarcie rachunku przez internet.

Osoby fizyczne zainteresowane inwestowaniem wyłącznie w fundusze inwestycyjne, aktywni członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz młodzi inwestorzy, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia, mogą liczyć na bezpłatne prowadzenie konta bez ograniczenia czasowego.

Każdy klient CDM Pekao może skorzystać z atrakcyjnych prowizji – np. opłata związana z obrotem akcjami dla zleceń składanych przez Internet wynosi 0,375% lub minimum 5,90 zł.

Jak otworzyć rachunek? 

Rachunek inwestycyjny można otworzyć bez potrzeby wychodzenia z domu, wypełniając internetowy wniosek dostępny na stronie brokera.

W co inwestować?

Oferta inwestycyjna Centralnego Domu Maklerskiego Pekao obejmuje szeroką gamę instrumentów finansowych, m.in akcje, obligacje, kontrakty terminowe, opcje oraz fundusze ETF.

Zalety:

  • Codzienne raporty oraz analizy dostępne bez dodatkowych opłat
  • Dostęp do nowoczesnych platform transakcyjnych w ramach usługi CDM24
  • Kompleksowa obsługa w oddziałach CDM, online i przez telefon
  • Dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł7,50 zł
Zlecenie 10 000 zł37,50 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować z CDM Pekao!