Rachunek inwestycyjny w Domu Maklerskim BDM pozwala rozpocząć inwestowanie natychmiast, ograniczając czas oraz wymagane formalności związane z otwarciem konta do minimum.

Każdy klient otrzymuje dostęp do platformy BDM online oraz aplikacji BDM mobile, za pomocą których może inwestować na giełdach zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych czy Australii.

Oferta obejmuje również wgląd w notowania w czasie rzeczywistym bez żadnych dodatkowych opłat, konkurencyjne prowizje na dyspozycje składane przez internet oraz zakup papierów wartościowych z odroczonym terminem płatności.

Poza drogą internetową zlecenia można składać również za pośrednictwem telefonu lub w jednym z punktów obsługi klienta. Co więcej, zaawansowana platforma internetowa pozwala na dostosowanie wyglądu pulpitu do indywidualnych potrzeb, co przekłada się na przejrzystość oraz efektywność tego narzędzia.

Oferta:

Otwarcie oraz zamknięcie rachunku jest bezpłatne, a opłata za prowadzenie rachunku wynosi 7,95 zł miesięcznie lub 65 zł rocznie. Istnieje również możliwość bezpłatnego zawieszenia rachunku.

Inwestowanie na warszawskiej giełdzie wiąże się z prowizją w wysokości 0,39% wartości zlecenia i minimalną opłatą 5,95 zł w przypadku zleceń składanych za pośrednictwem aplikacji BDM online. W przypadku zleceń telefonicznych lub składanych podczas wizyty w biurze obsługi klienta prowizja wynosi 1,19 %.

Jak otworzyć rachunek?

Rachunek inwestycyjny BDM można otworzyć bezpłatnie, a wszelkie formalności z tym związane zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Osoby chcące rozpocząć inwestowanie za pośrednictwem Domu Maklerskiego BDM mogą wypełnić formularz na stronie internetowej brokera lub udać się do jednego z punktów obsługi klienta.

W co inwestować?

Konto w BDM pozwala inwestować w różnorodne instrumenty finansowe, m.in. akcje, opcje, prawa poboru, obligacje i kontrakty terminowe.

Zalety:

  • Bezpłatne otwarcie oraz zamknięcie rachunku
  • Dostęp do rachunku online
  • Możliwość inwestowania na rynkach zagranicznych
  • Dostęp do notowań w czasie rzeczywistym

Koszty i cechy


Prawa pośrednictwa0,00 %
Zlecenie 2000 zł3,80 zł
Zlecenie 10 000 zł19,00 zł

» Odwiedź stronę


> Zacznij inwestować przez internet z rachunkiem BDM!